הקרן להשקעות אחראיות

©2019 Designed by 2ordigital

הנתונים המפורטים לעיל מהווים מידע כללי בנוגע לפעילותה של השותפות. ההשקעה בשותפות הינה על בסיס הצעה פרטית ולפי שיקול דעתו המוחלט והבלעדי של השותף הכללי. זכויות בשותפות אינן מוצעות ולא יוצעו לציבור. אין באמור לעיל כדי להוות אינדיקציה ו/או התחייבות כלשהי לגבי תוצאות עתידיות של הפעילות בשותפות. ההשקעה בשותפות הינה בהתאם לתנאי הסכם השותפות שייחתם בין השותף הכללי למשקיע, טומנת בחובה סיכונים כמפורט בהסכם השותפות וכן סיכונים נוספים הנובעים מחשיפה לניירות ערך. האמור לעיל לא מהווה תחליף לייעוץ השקעות בידי מי שמוסמך לכך, התואם את צרכי הלקוח. פרסום מידע זה אינו מהווה הצעה לציבור להשקעה בשותפות.

  • LinkedIn Social Icon
Value^2 - The responsible Investment Fun

מי אנחנו

הקרן להשקעות אחראיות היא קרן ראשונה מסוגה בישראל המתמחה בהשקעות המייצרות ערך בריבוע ללקוחותינו

 

השקעה אחראית הינה השקעת אימפקט, המצרפת לשיקולים הפיננסיים המסורתיים, גם שיקולים של ניהול וביצועי חברות בנושאי סביבה, חברה וממשל תאגידי (ESG).

השקעה כזו מייצרת ערך בריבוע: מחקרים רבים מוכיחים שהיא משיגה תשואות גבוהות יותר, ובנוסף מאפשרת להשקעות להיות מותאמות יותר לעולם הערכים של המשקיעים. לכן בעולם למעלה מ-1700 גופים פיננסים שכבר אימצו אסטרטגיית השקעה אחראית בהם: JPMorgan, Calpers, BlackRock

הנהלת הקרן מורכבת ממומחים בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הפיננסיים וה ESG:

יובל הברמן
מנהל

מנהל השקעות במשך למעלה מ-18 שנים. ניהל השקעות במנורה חברה לביטוח, לאומי גמל ועמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות. הוביל את תחום הממשל התאגידי בעמיתים במשך 10 שנים.

נגה לבציון נדן
מנהלת

מנכ“לית ומייסדת חברת Greeneye חברה לייעוץ השקעות אחראיות, זוכת פרס ’הגלובוס הירוק העסקי‘ 2016 ,פעילה במשך יותר מ-15 שנים בקידום השקעות אחראיות.

יובל סתיו
מנהל מחקר

יזם, מנהל ויועץ בתחומי הכלכלה, הקיימות והאסטרטגיה, במגוון ארגונים וחברות בארץ ובעולם.

אבי מואב
מנהל השקעות

מנהל השקעות במשך למעלה מ-25 שנים, שותף מייסד בחברות ניהול תיקים.

ועדה מייעצת

פרופ' גלן יאגו
מרלה שטיין
פרופ' יוסי תמיר

מנהל מרכז מילקן לחדשנות שבמכון לירושלים למחקרי מדיניות. כמו כן הוא משמש כמייסד ועמית בכיר במעבדת לחידושים פיננסים במכון מילקן העולמי.

גלן  פרופסור אורח בכלכלה בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, כמו גם, פרופסור אורח באוניברסיטת קליפורניה-ברקלי. 

גלן הינו סמכות מובילה בתחום החדשנות הכלכלית, שוקי ההון, כמו גם פיתוח שווקים וכלכלה סביבתית.  

מרלה שטיין מחזיקה בתואר שני במדיניות ציבורית מבית הספר LBJ באוניברסיטת טקסס. היא עבדה בארגוני שטח ופיתוח קהילתי לפני שעברה לישראל בשנת 1995. בישראל עבדה במגוון עמותות והיא גם מדריכת טיולים מוסמכת. היא מכהנת במספר מועצות חברה ב "Jewish Funders Network," "Toniic", ו "Forum of Foundations" יחד עם בעלה, ד"ר גדעון שטיין, מדען המחקר הראשי של Mobileye, מרלה פעילה במגוון פרויקטים פילנתרופיים וצדק חברתיים. מרלה וגדעון, הם משקיעי אימפקט נלהבים, במגזר הפרטי והציבורי כאחד. בסקטור ההשקעות של המניות הציבוריות, הזוג הם גם שותפים כלליים ומוגבלים ב Value2.

כיהן כפרופסור חבר לכלכלה באוניברסיטה העברית. היה מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי, מנכ"ל מכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל, מנכ"ל ג'וינט ישראל וכן מילא תפקידי ניהול בכירים בג'וינט ישראל.  חבר בדירקטוריונים שונים, יושב ראש וחבר במספר רב של ועדות ציבוריות בנושאי כלכלה, רווחה וחברה. מר תמיר הוא עורך דין ובעל תואר מוסמך במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד.